Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Basic
mn: Үндсэн
