Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
