Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Basic
lv: Pamata

en: Banner
lv: Baneris

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)
