Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Banner
pl: Baner

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Permalink
pl: Adres

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Tabs display toggle
pl: Przełącz wyświetlanie zakładek
