Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Basic
sl: Osnovno

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
