Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
