Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.4) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Basic
vi: Cơ bản

en: RSS Feed
vi: Nguồn tin RSS

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Branding
vi: Thương hiệu
