Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Basic
bs: Obični
