Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.6) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Basic
be: Асноўны

en: Banner
be: Банэр

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
