Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.6) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Basic
hr: Osnovno

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
