Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.6) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
