Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.7) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Basic
hy: Տարրական
