Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.7) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: By
oc: Per

en: Banner
oc: Bandièra

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
