Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.7) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: By
gl: Por

en: Basic
gl: Básico

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior
