Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.7) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Basic
ja: 基本

en: Banner
ja: バナー

en: RSS Feed
ja: RSSフィード

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: First page
ja: 先頭ページ
