Designs (1.0.1) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: More
ro: Mai multe

en: Number
ro: Număr

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Core
ro: Nucleu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Layout
ro: Prezentare

en: Create
ro: Crează

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Items
ro: Articole

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Current
ro: Actual

en: Attributes
ro: Atribute

en: Last
ro: Ultimul

en: Rows
ro: Rânduri

en: Exposed Filters
ro: Filtre expuse

en: Template
ro: Șablon

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Token
ro: Simbol

en: First
ro: Primul

en: Entity
ro: Entitate

en: Empty
ro: Gol

en: Select
ro: Alege

en: Pager
ro: Paginator

en: Setting
ro: Setare

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Invalid display id @display
ro: ID-ul de afișare @display nu este valid

en: Field formatter
ro: Formatare câmp

en: No field is displayed.
ro: Niciun câmp nu este afișat.

en: No field is hidden.
ro: Niciun câmp nu este ascuns.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Parents for @title
ro: Părinți pentru @title

en: Region for @title
ro: Regiune pentru @title
