Designs (1.0.2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: More
lt: Daugiau

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Create
lt: Kurti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Items
lt: Elementai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Current
lt: Dabartinis

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Last
lt: Paskutinis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Template
lt: Šablonas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: First
lt: Pirmas

en: Entity
lt: Esybė

en: Empty
lt: Tuščia

en: on
lt: -

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Setting
lt: Nustatymas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Boolean
lt: Loginis

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: No field is displayed.
lt: Nėra rodomų laukelių.

en: No field is hidden.
lt: Nėra paslėptų laukelių.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Parents for @title
lt: @title tėvai
