Devel (4.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Variable
az: Dəyişən

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Modules
az: Modullar

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Exclude
az: Xaricdir

en: vocabularies
az: lüğətlər

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: To
az: Kimə

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Nodes
az: Materiallar

en: State
az: Dövlət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: External
az: Xarici

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Cache
az: Keş

en: Provider
az: Provayder

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Hidden
az: Gizli

en: Switch
az: Keçid

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Definition
az: Tərif

en: Info
az: Məlumat

en: Themes
az: Mövzular

en: users
az: istifadəçilər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Bundles
az: Paketlər

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Invalid input
az: Yalnış daxiletmə

en: No modules selected.
az: Heç bir modul seçilməyib.

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Field types
az: Sahə növləri
