Devel (4.1.3) - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: title
ne: शिर्षक

en: value
ne: मान

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: type
ne: प्रकार

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Original
ne: असली

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Info
ne: जानकारी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Alias
ne: उपनाम

en: About
ne: बारेमा

en: form
ne: फाराम

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम
