Devel (4.1.2) - en to lt translation catalogue (115 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: title
lt: pavadinimas

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Closed
lt: Uždara

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: name
lt: vardas

en: path
lt: kelias

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Exclude
lt: Išskirti

en: vocabularies
lt: žodynai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Not found
lt: Nerasta

en: Host
lt: Serveris

en: To
lt: Iki

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Nodes
lt: Mazgai

en: State
lt: Etapas

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Class
lt: Klasė

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: Cache
lt: Podėlis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Original
lt: Orginalas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Switch
lt: Perjungti

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Limit
lt: Limitas

en: Purge
lt: Valyti

en: Info
lt: Informacija

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: users
lt: nariai

en: Translated
lt: Išversta

en: Blocks
lt: Blokai

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Any
lt: Bet kuris

en: About
lt: Apie

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Regions
lt: Regionai

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Uses
lt: Naudoja

en: priority
lt: prioritetas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: form
lt: forma

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
lt: Norėdami filtruoti įveskite dalį modulio pavadinimo arba aprašymo.

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
