Devel Snippet (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
