Developer portal (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Version
ar: النسخة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Mode
ar: النمط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Ok
ar: حسنًا

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
