Demo Framework (8.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: More
sr: Више

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Administrator
sr: Администратор

en: My account
sr: Мој налог

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: All content
sr: Сав садржај

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај
