Demo Framework (8.x-2.0-rc7) - en to gu translation catalogue (46 entries)

en: tags
gu: વિષયો

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: On
gu: ચાલુ

en: created
gu: રચાયું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: type
gu: પ્રકાર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Location
gu: સ્થાન

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Map
gu: નકશો

en: author
gu: લેખક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: Account
gu: ખાતુ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
