Diba clean (1.0.0-beta12) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Help
de: Hilfe

en: Page title
de: Seitentitel

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Footer
de: Fußzeile

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Sidebar left
de: Linke Seitenleiste

en: Sidebar right
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer left
de: Linke Fußzeile

en: Footer right
de: Rechte Fusszeile

en: Threads
de: Themen

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Search form
de: Suchformular

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Main content
de: Hauptinhalt

en: Search...
de: Suchen...

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Post content
de: Inhalt veröffentlichen

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: User account menu
de: Benutzermenü

en: YouTube Link
de: YouTube-Link

en: Main navigation region
de: Hauptnavigationsregion
