Diba core (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Tools
ar: الأدوات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
