Diff (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Content type settings
he: הגדרות סוג תוכן

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Format
he: פורמט

en: Layout
he: פריסה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Not found
he: לא נמצא

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Navigation
he: ניווט

en: Hidden
he: מוסתר

en: Key
he: מפתח

en: Revert
he: שחזור

en: Empty
he: ריק

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Select different revisions to compare.
he: בחר מהדורות שונות להשוואה.

en: No visible changes
he: אין שינויים נראים לעין

en: Diff
he: שינוי

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugins
he: פלאגינים

en: simple
he: פשוט

en: Space
he: רווח

en: Field Type
he: סוג שדה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: Compare
he: השווה

en: Comparing two revisions:
he: השוואת שתי מהדורות:

en: Entities
he: ישויות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
