Diff (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Installed correctly
lt: Įdiegta teisingai

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: simple
lt: paprasta

en: Space
lt: Tarpas

en: Raw
lt: Paprastas

en: About
lt: Apie

en: Admin
lt: Adminas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Uses
lt: Naudoja

en: Compare
lt: Palyginti

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: @date by @username
lt: @username - @date
