Diff (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Space
hy: Տարածություն

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
