Diff (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Format
nl: Opmaak

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Fields
nl: Velden

en: Installed correctly
nl: Correct geïnstalleerd

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Displayed
nl: Weergegeven

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Key
nl: Sleutel

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Select different revisions to compare.
nl: Selecteer verschillende revisies om te vergelijken.

en: No visible changes
nl: Geen zichtbare verschillen

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: simple
nl: eenvoudig

en: Space
nl: Spatie

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: About
nl: Over

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
nl: Revisies maken het mogelijk de verschillen tussen meerdere versies van inhoud bij te houden, en terug te gaan naar eerdere versies.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Comments for this entity are open.
nl: Reacties voor deze entiteit zijn open.

en: Comments for this entity are closed.
nl: Reacties voor deze entiteit zijn gesloten.

en: Comments for this entity are hidden.
nl: Reacties voor deze entiteit zijn verborgen.

en: List Field Diff
nl: Lijstveld diff

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen

en: Changes to %title
nl: Wijzigingen aan %title

en: Split fields
nl: Velden splitsen

en: Comparing
nl: Vergelijken

en: Previous change
nl: Vorige wijziging

en: Next change
nl: Volgende wijziging

en: Compare selected revisions
nl: Geselecteerde revisies vergelijken
