Digital Signage Framework (2.0.1) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Schedule
nl: Inplannen

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Count
nl: Aantal

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: normal
nl: normaal

en: seconds
nl: seconden

en: Schedules
nl: Planning

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Publish
nl: Publiceren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: off
nl: uit

en: Width x Height
nl: Breedte x Hoogte

en: - All -
nl: - Alle -

en: Critical
nl: Kritisch

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
