Digital Signage Framework (2.0.3) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета
