Digital Signage Framework (2.2.6) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
