Digital Signage Framework (2.3.0) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Count
hy: քանակ

en: Items
hy: Տարրեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
