Digital Signage Framework (2.4.0) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Schedule
gl: Programación

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Count
gl: Contar

en: Items
gl: Elementos

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: seconds
gl: segundos

en: Style
gl: Estilo

en: Changed
gl: Cambiado

en: low
gl: baixo

en: high
gl: alto

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Fonts
gl: Fontes

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
