Digital Signage Framework (2.4.3) - en to da translation catalogue (57 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Schedule
da: Planlægning

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Count
da: Antal

en: Items
da: Overskrifter

en: Desc
da: Faldende

en: General
da: Generelt

en: Example
da: Eksempel

en: Ascending
da: Stigende

en: Duration
da: Varighed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: seconds
da: sekunder

en: Style
da: Typografi

en: Changed
da: Ændret

en: low
da: lav

en: high
da: høj

en: Apply
da: Udfør

en: Simple
da: Simpel

en: Publish
da: Udgiv

en: Offset
da: Forskydning

en: Family
da: Efternavn

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: expanded
da: udvidet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Critical
da: Kritisk

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende
