Digital Signage Framework (2.4.5) - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: Normal
pl: Zwykły

en: Items
pl: Elementy

en: Desc
pl: Malejąco

en: General
pl: Ogólne

en: Example
pl: Przykład

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: normal
pl: normalna

en: seconds
pl: sekundy

en: Entity
pl: Encja

en: Style
pl: Styl

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: low
pl: niski

en: high
pl: wysoki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Simple
pl: Prosto

en: Publish
pl: Publikuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Family
pl: Rodzina

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Platform
pl: Platforma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Add font
pl: Dodaj czcionkę

en: Edit font
pl: Edytuj czcionkę

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji
