Digital Signage Framework (2.4.7) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Normal
lt: Normalus

en: Items
lt: Elementai

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: normal
lt: normalus

en: Entity
lt: Esybė

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista

en: low
lt: žemas

en: high
lt: aukštas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Fonts
lt: Šriftai

en: expanded
lt: išplėstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Critical
lt: Kritinė
