Digital Signage Framework (2.5.5) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Normal
he: נורמלי

en: Items
he: פריטים

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Security
he: אבטחה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: normal
he: רגילה

en: Entity
he: יישות

en: Style
he: סגנון

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים

en: Changed
he: השתנה

en: low
he: נמוכה

en: high
he: גבוהה

en: Apply
he: החל

en: Simple
he: פשוט

en: Publish
he: פרסם

en: Offset
he: היסט

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Critical
he: קריטי

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Automatic label
he: כותרת אוטומטית
