Digital Signage Framework (2.4.3) - en to te translation catalogue (38 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Count
te: లెక్క

en: Normal
te: సాధారణ

en: Items
te: అంశాలు

en: General
te: సాధారణ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Duration
te: నిడివి

en: Style
te: శైలి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
