Diner Delights (1.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Contact
fa: تماس

en: Header
fa: سربرگ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
