Diner Delights (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק

en: Enter copyright text
he: הזן טקסט עבור זכויות היוצרים
