Diner Delights (1.0.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Contact
tr: İletişim

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: narrow
tr: dar
