Diner Delights (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Location
ne: स्थान

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
