Disci (1.0.16) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Location
lt: Vieta

en: By
lt: Sukūrė

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Empty
lt: Tuščia

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
