Disclaimer (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Submit
az: Təqdim

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Disclaimer
az: İmtina

en: About
az: Haqqında
