Display Builder (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: root
az: əsas

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Manage
az: İdarə et

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Block
az: Blok

en: Visibility
az: Görünüş

en: System
az: Sistem

en: State
az: Dövlət

en: Provider
az: Provayder

en: Close
az: Bağlı

en: Entity
az: Entiti

en: Info
az: Məlumat

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Delete action
az: Fəaliyyəti silin

en: Copy
az: Köçür

en: Menus
az: Menyular

en: Index
az: İndeks

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Display type
az: Ekran növü

en: Styles
az: Üslublar
