Display Mode Extras (2.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Display
uk: Показ

en: Custom
uk: Власний

en: Mode
uk: Режим

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: View Modes
uk: Режими перегляду
