Display Mode Extras (2.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Display
az: Monitor

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü
