Display mode extras (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Display
ar: العرض

en: Custom
ar: مخصص

en: Mode
ar: النمط

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
